[PILNE] Brudna gra Napoli. Włosi mogą sprzedać Piotra Zielińskiego

-

- Reklama -

Kontrakt Piotra Zielińskiego z Napoli obowiązuje jeszcze tylko przez półtora roku. Dziennik „La Gazzetta dello Sport” donosi, że, neapolitański klub chce obniżyć pensję Polaka. Jeśli Zielu się nie zgodzi, prawdopodobnie zostanie sprzedany.

SSC Napoli zmierza po mistrzostwo Włoch, a Polak jest jedną z najważniejszych postaci w zespole „Azzurrich”. Po sezonie w drużynie może dojść jednak do zmian.

Obecna umowa Polaka obowiązuje bowiem tylko do czerwca 2024 roku. Jak donosi „La Gazzetta dello Sport”. Polski piłkarz zarabia obecnie cztery miliony euro za sezon.

- Reklama -

Neapolitańczycy przedstawili Zielińskiemu propozycję nowej umowy. Chcą zmniejszyć jego pensję do 3,5 miliona euro rocznie. Jeśli Polak nie zgodzi się na tę ofertę, prawdopodobnie zostanie wystawiony na listę transferową.

„La Gazzetta dello Sport” twierdzi, że liderzy Serie A wytypowali już dwóch kandydatów na następcę Ziela w drużynie. Pierwszym z nich jest Azzedine Ounahi z Angers, a drugim Lazar Samardzić z Udinese.

Zgarnij koszulkę Haalanda! Kup najnowszy GIGA Sport!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

GIGA Sport wydanie specjalne na EURO. Naklejki gwiazd gratis w każdym egzemplarzu!!!

Robert Lewandowski, Jude Bellingham, czy Kylian Mbappe? A może znów Cristiano Ronaldo? Kto będzie gwiazdą EURO 2024? Szczena na budzie, czyli opowieść o Wojtku Szczęsnym GIGA...