Argentyńczycy zaprezentowali nową koszulkę na mundial

-

- Reklama -

Jedna z tajemnic piłkarskiego mundialu w Katarze, na 83 dni przed imprezą, została ujawniona. Reprezentanci Argentyny, grupowi rywale Polaków, zaprezentowali w koszulki w kolorze fioletu, w których zagrają pod koniec roku w Katarze.

Dwukrotni mistrzowie świata po raz pierwszy w historii założą koszulki w jaskrawym fioletowym kolorze z ognistą grafiką inspirowaną majowym słońcem z flagi narodowej.

Koszulka, będące odejściem od tradycyjnych granatowych i czarnych strojów wyjazdowych zespołu narodowego, już zyskały szerokie uznanie fanów. Można je nabyć online, choć trzeba jednorazowo wydać w przeliczeniu ok. 550 zł.

- Reklama -

Producenci w komunikacie z dumą informują, że duża część materiału pochodzi z odpadów tworzyw sztucznych, zebranych na wyspach, plażach i wybrzeżach, zapobiegając zanieczyszczeniu oceanów.

Mistrzostwa świata – po raz pierwszy rozgrywane jesienią – rozpoczną się 20 listopada i potrwają do 18 grudnia.

Argentyna w grupie C zmierzy się z Arabią Saudyjską, Meksykiem i Polską. 

Oryginalna koszulka Lewego do zdobycia w GIGA Sporcie!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...