Piłkarze Manchesteru City przeżyli chwile grozy [VIDEO]

-

- Reklama -

Piłkarze Manchesteru City przeżyli chwile grozy podczas powrotu z Lizbony. Z powodu zbyt silnego wiatru samolot z zawodnikami na pokładzie nie był w stanie wylądować.

Samolot z drużyną Manchesteru City zaatakował szalejący nad Europą orkan Dudley. Piłkarze Manchesteru City, którzy we wtorek wygrali 5:0 ze Sportingiem w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów, wracali w środę z Lizbony.

Samolot z piłkarzami oraz sztabem szkoleniowym musiał wylądować na lotnisku w Liverpoolu. Chcący wylądować w Manchesterze pilot Boeinga 757 nie był w stanie tego zrobić ze względu na zbyt dużą siłę wiatru.

- Reklama -

„Możemy potwierdzić, że samolot z pierwszą drużyną na pokładzie wylądował bezpiecznie w Liverpoolu, po tym, jak silne wiatry zmusiły do rezygnacji z lądowania w Manchesterze” – uspokił kibiców klub na Twitterze.

W sobotę 19 lutego o godzinie 18:30 Manchester City zmierzy się z Evertonem w ramach 26. kolejki Premier League. „The Citizens” sa liderem angielskiej ligi. 

- Reklama -

Kto jest faworytem Ligi Mistrzów? Czytaj w GIGA Sporcie!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Nowa Barcelona Lewandowskiego! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Do wygrania koszulka Lewandowskiego prosto z Barcelony oraz profesjonalny obóz piłkarski! Sierpniowy GIGA Sport! Musisz go mieć!!!