Piłkarz Atletico Madryt w związku z młodzieżową piosenkarką

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/CfPPB0gqU1E/

Rodrigo De Paul, środkowy pomocnik Atletico Madryt jest w związku z latynoską gwiazdą znaną przede wszystkim z młodzieżowego serialu Violetta. Para wybrała się na wyjazd wraz z dwoma argentyńskimi piłkarzami i ich partnerkami.

- Reklama -

Rodrigo De Paul przeniósł się do klubu z Madrytu w 2021 roku. Diego Simeone był pod wrażeniem umiejętności jakie prezentował występując wcześniej w barwach Udinese w Serie A. Ostatecznie jednak zawodnik w tym sezonie zaliczył mocny zjazd formy w porównaniu do jego gry we włoskiej drużynie. W 36 meczach udało mu się strzelić tylko 3 bramki, czyli aż o 6 mniej w stosunku do jego wybitnego sezonu w Udinese. De Paul po zakończeniu wszystkich rozgrywek mógł udać się na długi urlop. Podczas okresu wakacyjnego poznał bliżej Martinę Stoessel, młodzieżową piosenkarkę znaną, także pod pseudonimem Tini. Najbardziej jest ona kojarzona z serialu dla nastolatków, Violetta emitowanego od 2012-2015 roku. Gracz Atletico i Martina są ze sobą w związku od niedawna. Para wybrała się na swoje pierwsze wspólne wakacje wraz z dwoma argentyńskimi piłkarzami, Papu Gomezem i Nicolasem Otamendim. Na profilu instagramowym jednego z zawodników opublikowane zostało wspólne zdjęcie wszystkich uczestników wyjazdu.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Nowa Barcelona Lewandowskiego! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Do wygrania koszulka Lewandowskiego prosto z Barcelony oraz profesjonalny obóz piłkarski! Sierpniowy GIGA Sport! Musisz go mieć!!!