Piękna polska szablistka przeszła okropną operację

-

- Reklama -

Angelika Wątor – utytułowana polska szablistka przeszła ciężką operację.

Złota medalistka Igrzysk Europejskich, która na co dzień jest żołnierzem zawodowym i radną powiatu w ostatnich dniach stoczyła największą walkę w swoim życiu. Poddała się operacji wycięcia piersi.

Profil pięknej szpadzistki na Instagramie śledzi ponad 100 tys. użytkowników. Wśród wielu radosnych zdjęć, tuż po zajęciu miejsca na podium podczas jednego z szermierczych turniejów, pojawił się wyjątkowo poważny wpis.

- Reklama -

Wątor zdradziła, że przeszła operację, w efekcie której wycięto jej piersi:

„Musieliśmy wyciąć wszystko. Myślę, że są to ostatnie słowa jakie chce usłyszeć kobieta po obudzeniu się z narkozy, podczas takiej operacji jak moja. Jednakże jestem bardzo wdzięczna Pani @aldona_stachura , za uratowanie mojego zdrowia, pełen profesjonalizm a także za troskę i estetyczne blizny. Uważam, że blizny pokazują bardzo wiele – historie człowieka. Zawsze noszę je z dumą. Będzie także i tym razem. Był i jest to dla mnie ciężki czas, chociaż mimo tego staram się być silna – napisała sportsmanka na Instagramie.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...