Peda kozłem ofiarnym w narracji Wichniarka

-

- Reklama -

„Dlaczego nie powołujesz piłkarzy z Serie C? Właśnie dlatego, bo ich się nie da brać. Jeśli gra w Serie C, to ma taki poziom” – grzmiał Artur Wichniarek po zremisowanym przez Polskę meczu z Mołdawią. Dlaczego „Król Artur” ciska gromy akurat w żółtodzioba Patryka Pedę?

Robienie kozła ofiarnego z Patryka Pedy, który rozegrał swój drugi mecz w kadrze, wydaje się nie na miejscu.

Przypomnijmy, że obok Pedy zagrał zawodnik Arsenalu Jakub Kiwior, który trafił do londyńskiego klubu na życzenie Mikela Artety. Z kolei Tomasz Kędziora, który ma za sobą występy w Lidze Mistrzów, zawinił przy straconym golu. Nie pierwszy raz był elektryczny.

- Reklama -

Abstrahując od obrony, zbierający dobre recenzje Przemysław Frankowski, Piotr Zieliński, Sebastian Szymański nie wyróżnili się w zasadzie niczym. Gracze z doświadczeniem nie pokazali charakteru, a jednak ekspert Kanału Sportowego postanowił uderzyć w nowicjusza, czym zabrnął w populizm.

Czytaj w GIGA Sport!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...