Paulo Dybala prowokuje nowym zdjęciem na instagramie

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/Ce1hmPiJ1rp/

Paulo Dybala spędza wakacje z graczem Interu Mediolan, Joaquinem Correą. Gracz Juventusu poinformował o tym na swoim instagramie zamieszczając wspólne zdjęcie.

- Reklama -

Argentyński napastnik jest na najbliższej drodze do opuszczenia klubu z Turynu. Przeciętny sezon w jego wykonaniu jest tylko potwierdzeniem ostatniego słaszego okresu w Juve. Coś się popsuło w jego relacjach z członkami zarządu i samym trenerem, co ewidentnie wpływa na formę zawodnika Juventusu. Szansą na odbudowanie jego pozycji może być transfer do Interu Mediolan. Informacje na temat negocjacji pomiędzy dwoma drużynami pojawiały się już w końcówce maja. Według mediów Argentyńczykowi niezwykle odpowiadałby taki obrót spraw. Dybala chciałby przenieść się do Interu jeszcze w tym okienku transferowym. Wczoraj 28-latek na swoim koncie instagramowym zamieścił zdjęcie z wakacji, na którym znajduje się wraz z graczem Nerazzurrich Joaquinem Correą. Nie dziwne więc, że ta sytuacja podgrzała znacznie informację dotycząca jego możliwego odejścia do klubu z Mediolanu. Prowokująca fotka może zwiastować w jakich barwach zobaczymy Paulo Dybalę w nowym sezonie.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Nowa Barcelona Lewandowskiego! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Do wygrania koszulka Lewandowskiego prosto z Barcelony oraz profesjonalny obóz piłkarski! Sierpniowy GIGA Sport! Musisz go mieć!!!