Paul Pogba ze starymi znajomymi z Juventusu

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/Cf1YvJVuc-L/

Paul Pogba trafił już na zgrupowanie przedsezonowe w ośrodku sportowym Juventusu. Francuz spotkał się ze starymi znajomymi, z którymi dzielił szatnię Juve w okresie 2012-2015.

- Reklama -

Pogba od ośmiu lat reprezentował barwy Manchesteru United. Podczas jego przygody w angielskim klubie ani razu nie zbliżył się do swojego wysokiego poziomu z Juventusu. Francuz zmienił swoje priorytety, w których piłka nożna obecnie jest dla niego sprawą drugorzędną. Najważniejsza dla 29-latka jest kariera influencera i poszerzanie swojego statusu gwiazdy. Ciągła zabawa i sława odciągnęły Pogbę od futbolu, co przyczyniło się do mocnego spadku formy. Ratunkiem i możliwością powrotu do najlepszej dyspozycji może być transfer do Juventusu, który został sfinalizowany w ciągu ostatniego tygodnia. Powrót do dawnego klubu w, którym zaliczył najwybitniejszy okres w swojej karierze może wpłynąć pozytywnie na grę i nastawienie Francuza. Z jego motywacją do piłki z pewnością pomogą mu jego starzy koledzy z Juve. Pogba dokładnie dziś pojawił się na zgrupowaniu przedsezonowym. Podczas treningu spotkał się z innymi graczami Juventusu, w tym z Leonardo Bonuccim. Obaj piłkarze mieli przyjemność występować razem ze sobą w barwach Starej Damy od 2012 do 2015 roku. Czy uda im się zdobyć kolejne wspólne trofeum w nadchodzącym sezonie?

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...