Pasjonująca walka Kubackiego z Granerudem

-

- Reklama -

W ten weekend w Bad Mitterndorf możemy się spodziewać dalekich skoków! Na skoczni Kulm rozegrane zostaną pierwsze w tym sezonie konkursy lotów narciarskich. 

W Bad Mitterndorf wystąpią Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Aleksander Zniszczoł i Jakub Wolny. Skoczkowie narciarscy po raz pierwszy w tym sezonie będą rywalizowali na skoczni mamuciej. W austriackim Kulm odbędą się dwa konkursy indywidualne.

Norwegowie liczą, że już po nich prowadzenie w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata obejmie Halvor Egner Granerud. Zapowiada się bowiem pasjonująca walka z obecnym liderem Dawidem Kubackim. Granerud traci do Polaka już tylko 48 punktów.

- Reklama -

Rywalizację w obu konkursach, a także piątkowych i niedzielnych kwalifikacjach skomentują Marek Rudziński i Igor Błachut. Zawody na skoczni Kulm transmitowane będą w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze. Oba konkursy wystartują o godz. 14.15. W piątek rozegrane zostaną kwalifikacje do pierwszego z nich o godz. 12.45.

Wywiad i plakat Dawida Kubackiego tylko w najnowszym GIGA Sporcie!!!

Musisz GO mieć!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...