Pantery z Wrocławia znowu w akcji

-

- Reklama -

Panthers Wrocław doskonale weszli w sezon 2023. Po efektownej wygranej nad wicemistrzami Europy, 11 czerwca (niedziela) w drugiej kolejce European League of Football reprezentanci Polski zmierzą się na wyjeździe z Leipzig Kings. Mecze pomiędzy zespołami z Wrocławia i Lipska za każdym razem obfitują w duże ilości punktów i wielkie emocje.

Reprezentanci Polski w European League of Football doskonale rozpoczęli tegoroczne rozgrywki. Na otwarcie sezonu Panthers Wrocław na oczach własnej publiczności pokonali Hamburg Sea Devils 34:25. „Pantery” pokazały się ze znakomitej strony, a gwiazdami spotkania został duet Matthew Vitale & Tony Tate. Pierwszy z nich posłał na przyłożenie cztery podania, a drugi wykorzystał aż trzy z nich.

W drugiej kolejce Panthers Wrocław podejmą na wyjeździe Leipzig Kings. Zespół z Niemiec również rozpoczął sezon od wygranej, pokonując Prague Lions 18:15. Obie drużyny mierzyły się ze sobą do tej pory czterokrotnie. Za każdym razem górą byli wrocławianie, ale zdecydowanie nie można powiedzieć, że były to jednostronne pojedynki.

- Reklama -

– Mamy ogromny szacunek dla zespołu z Lipska. Kings walczyli do końca w zeszłym tygodniu i ostatecznie zdołali znaleźć sposób, aby wygrać. Jeżeli chodzi o nas, to skupiamy się na tym, aby poprawić nasze błędy i stać się jeszcze lepszym zespołem, niż byliśmy w ostatnim meczu. Jak zawsze, nie możemy doczekać się kolejnej szansy na rywalizację! – mówi Dave Christensen, trener główny Panthers Wrocław.

– Wygrana nad Hamburg Sea Devils motywuje nas do jeszcze cięższej pracy. Leipzig Kings to groźny rywal, o czym mogliśmy przekonać się już niejednokrotnie. Nasz sztab szkoleniowy dokładnie przeanalizował jednak grę naszych przeciwników, dlatego jestem przekonany, że z Lipska wrócimy z kolejnym zwycięstwem. To z pewnością będzie świetne i pełne walki spotkanie na europejskim poziomie – przekonuje Michał Latoś, prezes Panthers Wrocław.

W ramach sezonu zasadniczego ELF Panthers Wrocław rozegrają w sumie 12 spotkań. Wrocławianie podkreślają, że celem zespołu jest zdobycie mistrzostwa.

Łapcie najnowszy GIGA Sport!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Specjalny GIGA Sport na mecze Polski. Szalik lub minikoszulka dla każdego!!!

Reprezentacja Polski od A do Z, czyli każdy piłkarz w pigułce. Biało-czerwoni podczas EURO 2024 zagrają jeszcze z Austrią i Francją. Nie jesteśmy faworytami,...