Pan Kapitan. Wywiad z Robertem Lewandowskim w najnowszym GIGA Sporcie!

-

- Reklama -

GIGA SPORT: Przegrałeś w 2021 roku wyścig o Złotą Piłkę z Leo Messim, ale za to triumfowałeś w plebiscycie na najlepszego piłkarza roku FIFA. Która z tych nagród jest cenniejsza?

Robert Lewandowski: Myślałem ostatnio nad tymi dwoma nagrodami: FIFA the Best i Złotą Piłką. Doszedłem do wniosku, że nagroda FIFA ma jednak większe znaczenie niż Złota Piłka. W tej drugiej głosują wyłącznie dziennikarze – nie ma tam jasnej weryfikacji, o czym mówiło wielu ekspertów, czy też byłych i obecnie grających piłkarzy. W FIFA głosują za to zawodowcy i dziennikarze; kapitanowie drużyn, selekcjonerzy a oni mogą realnie i obiektywnie ocenić nasze osiągnięcia, bo wiedzą ile kosztuje nas każdy mecz, każdy rekord, każda kontuzja.

Cały wywiad z kapitanem polskiej reprezentacji w najnowszym GIGA Sporcie!

- Reklama -

UWAGA! Tym razem mamy dla Was aż trzy GIGA plakaty: Realu Madryt, FC Liverpool i Roberta Lewandowskiego!!! Do wyg rania koszulki Manchesteru City i The Reds, a także piłki oraz elektroniczne opaski idealne do treningów!

Do czytania: wywiad z Lewym i Bartkiem Zmarzlikiem, Królowie Europy prosto z Paryża i polska repra w Lidze Narodów oraz komiksy, memy i zagadki!!!

Zapraszamy do kiosków i sklepów!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

LIGA MISTRZÓW – Kto zagra w finale

Mistrzowski GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielkie postery gwiazd mundialu - Leo Messiego i Kyliana Mbappe, a także Alvareza, Gaviego, Richarlisona, Bellinghama, Kubackiego i Szczesnego,...