Czy Iga Świątek zdobędzie znów Nowy Jork?

-

- Reklama -

Czas na ostatni turniej Wielkiego Szlema w tym sezonie! Od poniedziałku 28 sierpnia do 10 września najlepsze tenisiści i najlepsi tenisiści świata będą rywalizować w US Open. Transmisje z Nowego Jorku w Eurosporcie 1 i Eurosporcie 2.

W Nowym Jorku zobaczymy plejadę tenisowych gwiazd na czele z broniącą tytułu Igą Świątek. W turnieju singlowym kobiet wystąpią również Magda Linette i Magdalena Fręch. W rywalizacji mężczyzn zaprezentuje się Hubert Hurkacz, a tytułu będzie bronił Carlos Alcaraz.

Wydarzenia na Flushing Meadows dla widzów Eurosportu analizować będą między innymi triumfatorzy US Open sprzed lat: John McEnroe i Mats Wilander. Swoją wiedzą dzielić się będą również Alex Corretja i Barbara Schett, a także była liderka rankingu i dwukrotna mistrzyni US Open Justine Henin. W polskich studiach prowadzonych przez Piotra Karpińskiego widzowie usłyszą między innymi Piotra Sierzputowskiego, Dawida Celta i Macieja Synówkę.

- Reklama -

Na Facebooku oraz Twitterze stacji pojawi się seria „Tenis według Sidora”, w której znakomity komentator wskaże, kto jego zdaniem najlepiej w historii wykonywał konkretne zagrania, a kto nie ma w nich sobie równych obecnie.

Rywalizację o zwycięstwo w US Open skomentują między innymi: Lech Sidor, Karol Stopa, Paula Kania, Anna Niemiec, Dawid Olejniczak, Marek Furjan, Witold Domański, Maciej Łuczak, Hubert Błaszczyk i Dawid Żbik.

Plakat Igi Świątek w najnowszym GIGA Sporcie!!!

Musisz GO mieć!

- Reklama -

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...