Od Drake’a do Rolling Stones – polityka marketingowa Barcelony [VIDEO]

-

- Reklama -

W październiku 2022 roku podczas El Clásico na froncie koszulki piłkarzy Barcelony znajdowało się logo piosenkarza Drake’a. Wtedy po raz pierwszy w historii klub zastąpił symbol swojego sponsora logiem artysty w ramach współpracy ze Spotify. Teraz widzimy kontynuację.

Jak podaje redaktor fcbarca.com Mateusz Doniec w serwisie X, od 20 października na stronie internetowej The Rolling Stones będzie można kupić pakiet z limitowanej edycji, który uwzględniać ma nowy album „Hackney Diamonds” na winylu z nadrukiem herbu Barçy i logo Stonesów, a także koszulkę retro Barçy z logiem zespołu w stylu lat 60′.

A zatem, jak widać, FC Barcelona, która łączy teraz futbol z gwiazdami muzyki, najpierw mogła dotrzeć do młodych osób, zafascynowanych Drakiem, teraz tymczasem kieruje swoją akcję także do nostalgików, który z rozrzewnieniem wspominają występy Rolling Stonesów. Przy okazji może wiele młodych kibiców pozna ich muzyczny kunszt.

- Reklama -

Czytaj GIGA Sport!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...