Nowy oficjalny partner Serie A

-

- Reklama -

PUMA i Serie A ogłosiły długoterminowe partnerstwo. Niemiecka firma sportowa zostanie oficjalnym partnerem technicznym ligi od początku sezonu piłkarskiego 2022/23. Jednocześnie PUMA będzie dostawcą piłek meczowych we wszystkich meczach Serie A, rozgrywkach Primavera 1, Coppa Italia, Supercoppa i eSerie A.

Z łączną widownią ponad miliarda widzów w blisko 200 krajach rocznie i ponad 21 milionami obserwatorów w mediach społecznościowych, Serie A jest jedną z najchętniej oglądanych lig na świecie. PUMA od kilku lat jest już obecna we włoskiej piłce dzięki współpracy z takimi drużynami jak: AC Milan i US Sassuolo Calcio. Przez lata współpracowała także z największymi gwiazdami Serie A – Diego Armando Maradoną, Giorgio Chiellinim czy Gianluigim Buffonem.

„PUMA jest dumna z partnerstwa z Serie A i z niecierpliwością czekamy na wiele ekscytujących sezonów piłkarskich razem” – powiedział Manolo Schuermann, Head of Sports Marketing Teamsport w PUMA. „Partnerstwo daje nam przestrzeń do promowania marki w jednej z najbardziej elitarnych lig piłkarskich na świecie i będzie oparte na współpracy i ambicji. Takie podejście pozwoli nam tworzyć wspaniałe produkty, opowiadać historie i prowadzić kampanie reklamowe. Zawsze byliśmy głęboko zakorzenieni we włoskiej piłce, a teraz z niecierpliwością czekamy na możliwość stworzenia kolejnego rozdziału razem z Serie A.”

- Reklama -

„Bardzo nas cieszy, że możemy ogłosić to partnerstwo” – powiedział Luigi De Siervo, CEO Serie A. „Związek z marką o międzynarodowej renomie, taką jak PUMA, świadczy o znaczeniu i reputacji Serie A na poziomie globalnym. Wybierając markę PUMA, gwarantujemy zarówno najwyższe standardy techniczne dla wszystkich naszych rozgrywek, jak i styl zgodny z trendami mody. Umowa ta gwarantuje również ciągłość scentralizowanych działań marketingowych Serie A i potwierdza chęć współpracy klubów w celu ulepszenia naszego produktu.”

Plakaty gwiazd włoskiej ligi w GIGA Sporcie

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...