Nowe szaty króla

-

- Reklama -

PUMA wprowadziła dziś nową wersję kolorystyczną korków PUMA KING Platinum 21. Kultowy model powraca w klasycznych kolorach PUMA Black i Neon Citrus, niezmiennie zapewniając doskonały kontakt i kontrolę nad piłką.

Słynący z ponad 50-letniego dziedzictwa model KING Platinum 21 został stworzony z myślą o nowoczesnych rozgrywających. Jedne z najbardziej kultowych butów piłkarskich powracają w nowej odsłonie, dzięki której każdy gracz będzie mógł przenieść swoją grę na wyższy poziom.

W korkach PUMA KING Platinum 21 zastosowano zupełnie nową technologię KINGForm, w której żebrowa struktura łączy się z miękką skórzaną cholewką w kluczowych obszarach styku z podłożem, zapewniając doskonałe czucie i kontrolę na boisku. W butach zastosowano również podeszwę zewnętrzną MoveKontrol Plate, która oferuje zawodnikom optymalną przyczepność.

- Reklama -

Specjalnie opracowany KomfortSystem, miękki środek oraz język z dzianiny, gwarantują najwyższy poziom wygody.

Majowy GIGA Sport w sprzedaży!

Wielki poster Roberta Lewandowskiego i reprezentacji Ukrainy, faworyci Ligi Mistrzów, wywiad z Mbappe, a do wygrania koszulka Lewego z Bayernu, najnowsze piłki Pumy i rękawice oraz absolutny hit: elektroniczne opaski fitness!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...