Nowe stroje podstawowe i wyjazdowe Fc Barcelony

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/CfTtvGDDLsl/

W czerwcu Fc Barcelona zaprezentowała swoje stroje na nowy sezon. Ich wygląd można zobaczyć na oficjalnym profilu instagramowym klubu.

- Reklama -

Barca 15 marca podpisała umowę z serwisem muzycznym Spotify, który ma zostać ich najważniejszym sponsorem. Problemy finansowe Dumy Katalonii spowodowały, że ta oferta była niezbędna dla przetrwania klubu. Niezadowolenie kibiców może wywołać zmiana nazwy stadionu na „Spotify Camp Nou”. To postanowienie ma wejść w życie już od lipca 2022 roku. Rocznie według umowy Barcelona ma otrzymywać dochód w granicach 75 milionów dolarów. Na nowych koszulkach umieszczone zostało logo Spotify. Domowy komplet strojów został zaprezentowany w początkowych dniach czerwca, a wyjazdowy w ciagu ostatniego tygodnia. Ten pierwszy jest w klasycznej kolorystyce z granatowo-bordowymi pasami. Logo sponsora zostało umieszczone na środku koszulki. Podobnie jest w przypadku drugiego kompletu, który różni się jedynie barwą i brakiem jakichkolwiek pasów. Przyciąga on mimo wszystko mocną uwagę na co wpływ ma jego złoty, błyszczący kolor. W tym sezonie kibice nie mogą narzekać na stroje, które prezentują się dużo lepiej w porównaniu do zeszłego roku.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Nowa Barcelona Lewandowskiego! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Do wygrania koszulka Lewandowskiego prosto z Barcelony oraz profesjonalny obóz piłkarski! Sierpniowy GIGA Sport! Musisz go mieć!!!