Nowa luksusowa zabawka Cristiano Ronaldo

-

- Reklama -

Cristiano Ronaldo słynie nie tylko z zamiłowania do futbolu. Jego drugą wielką pasją są ekskluzywne samochody. W swoim garażu CR7 zebrał imponującą kolekcję sportowych samochodów, do której dołaczyło własnie nowe cacko.

Zdaniem włoskich mediów Cristiano Ronaldo zakupił Ferrari Monza SP2, które w podstawowej wersji kosztuje 1,6 mln euro! Model ten jest limitowany i zostanie wyprodukowany jedynie w 499 egzemplarzach.

Sylwetka i wygląd zewnętrzny tego samochodu jest wzorowany na modelu Monza z lat pięćdziesiątych. Jeśli chodzi o parametry i osiągi Monzy SP2, są one już zdecydowanie nowoczesne.

- Reklama -

Nowy bolid Cristiano Ronaldo waży 1520 kg, napędzany jest benzynowym, 12-cylindrowym silnikiem o pojemności 6,5 litra, który generuje moc aż 810 KM.

Ferrari Monza SP2 rozpędza się do 100 km/h w 2,9 s, a do 200 km/h w ledwie 7,9 s! Prędkość maksymalna to ponad 300 km/h.

A o niesamowitych samochodach Roberta Lewandowskiego przeczytacie w GIGA SPORCIE. Sprawdźcie koniecznie kto ma lepsze fury: CR7 czy RL9

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

GIGA Sport wydanie specjalne na EURO. Naklejki gwiazd gratis w każdym egzemplarzu!!!

Robert Lewandowski, Jude Bellingham, czy Kylian Mbappe? A może znów Cristiano Ronaldo? Kto będzie gwiazdą EURO 2024? Szczena na budzie, czyli opowieść o Wojtku Szczęsnym GIGA...