Nowa kolekcja strojów AC Milan

-

- Reklama -

AC Milan zaprezentował nową kolekcję strojów stworzoną we współpracy z włoską marką odzieży ulicznej Nemen oraz Pumą. Nowa kolekcja kapsułowa to mieszanka stylów, które sprawdzą się zarówno na boisku, jak i poza nim. Znajdziemy w niej nowy, czwarty zestaw meczowy AC Milan, a jednocześnie pierwszy w historii stworzony we współpracy z inną marką odzieżową. Nowy strój będzie noszony zarówno przez drużynę męską, jak i żeńską podczas meczów Serie A z Bologna FC i Empoli Ladies.

AC Milan to klub będący synonimem stylu, mody i innowacji, a nowa kolekcja doskonale odzwierciedla te wartości, łącząc wzory piłkarskie inspirowane kulturą mody boiskowej z innowacyjnymi materiałami.

W kolekcji znalazła się koszulka AC Milan x NEMEN Authentic Jersey, która została zaprojektowana w innowacyjnej technologii PUMA ULTRAWEAVE. Dzięki tej ultralekkiej tkaninie, koszulki z niej wykonane, należą do najlżejszych w historii marki PUMA. Konstrukcja materiału jest rozciągliwa w czterech kierunkach, co zmniejsza wagę i tarcie – jest stworzona do ruchu, a jednocześnie bardzo trwała.

- Reklama -

Styl piłkarski już dawno wyszedł poza boiska i stał się integralną częścią streetwearu. W nowej kolekcji kapsułowej wykorzystano energię i modę charakterystyczną dla współczesnej kultury futbolowej. Z tego połączenia powstało coś naprawdę wyjątkowego – moda została bezpośrednio przeniesiona na boisko przez pryzmat Faster Football.

– Jest to przełomowy moment dla wszystkich stron zaangażowanych w tworzenie tej wyjątkowej kolekcji, ponieważ oznacza ona pierwszą współpracę klubu z marką odzieżową. – powiedział Heiko Desens, Global Creative Director and Innovation. – Kultowe czarno-czerwone paski spotykają się z unikatowym wzornictwem i technicznymi innowacjami NEMEN, marki rewolucjonizującej techniczną odzież uliczną.

– Jako wieloletni fan AC Milan, możliwość zaprojektowania tego specjalnego zestawu oraz towarzyszącej mu kolekcji premium była dla mnie spełnieniem marzeń. – powiedział projektant Leonardo Fasolo. – Klasycznym paskom AC Milan Rossoneri nadaliśmy styl charakterystyczny dla NEMEN.

Czwarta koszulka AC Milan, stworzona we współpracy z NEMEN zadebiutuje na boisku, w trakcie meczu żeńskiej drużyny AC Milan z Empoli, 3 kwietnia. Męska drużyna AC Milan założy nowy strój 4 kwietnia, podczas spotkania z Bolonią.

- Reklama -

Kwietniowy GIGA Sport już w sprzedaży!

Wielki poster Roberta Lewandowskiego i reprezentacji Ukrainy, faworyci Ligi Mistrzów, wywiad z Mbappe, a do wygrania koszulka Lewego z Bayernu, najnowsze piłki Pumy i rękawice oraz absolutny hit: elektroniczne opaski fitness!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...