Nowa gwiazda Królewskich [VIDEO]

-

- Reklama -

Anglik Trent Alexander-Arnold, który całą dotychczasową karierę spędził w Liverpoolu, podpisał sześcioletni kontrakt z Realem Madryt – poinformował klub piłkarskiego wicemistrza Hiszpanii. 26-letni prawy obrońca już na początku maja ogłosił, że rozstaje się z „The Reds”.

Anglik będzie mógł wziąć udział w rozpoczynających się 14 czerwca klubowych mistrzostwach świata, które odbędą się w USA. Liverpool potwierdził, że otrzymał od Realu zapłatę, bez podania jej wysokości, aby piłkarz mógł dołączyć do nowego zespołu przed 30 czerwca, kiedy kończy się jego kontrakt. Agencja EFE podała, że chodzi o kwotę w wysokości około 10 milionów euro.

@gigasport.gs

Nowy nabytek Królewskich! Sprawdzi się? #gigasport #footballtiktok #realmadridfc #trent #fyp

♬ oryginalny dźwięk – gigasport – gigasport

- Reklama -

Z Liverpoolem Alexander-Arnold wywalczył dziewięć trofeów, m.in. dwukrotnie został mistrzem kraju, a w 2019 roku triumfował w Lidze Mistrzów. Jest także reprezentantem Anglii.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Mundialowy GIGA Sport pełen mistrzowskich prezentów. Wygraj telefon i koszulkę mistrzów świata [VIDEO]

GIGAnci Mundialu TYLKO nowym w GIGA Sporcie!!! PSG i Arsenal - najlepsi w Europie Tajemniczy transfer Raphinhi Deskorolkowe triki znów podbite https://www.youtube.com/watch?v=WnbZah9GjZQ I aż 11 GIGA plakatów: Mbappe na...