Nietypowa sytuacja w US Open. „Ta sukienka jest fatalna” [VIDEO]

-

- Reklama -

Mistrzyni US Open z 2019 roku Bianca Andreescu dosadnie zareagowała na… swój strój. Żywiołowo dyskutowała z sędzią i poszła do szatni się przebrać.

Andreescu może mieć na pieńku ze swoim sponsorem, firmą Nike. Tenisistka była wściekła na źle zaprojektowaną sukienkę, którą przygotowała słynna firma. W kilku żołnierskich słowach przekazała, co sądzi o stroju, a wszystko nagrały kamery. Takie zachowanie może nie spodobać się sponsorowi, który dba o to, by zawsze być przedstawianym w jak najlepszym świetle.

Sytuacja wydarzyła się podczas meczu pierwszej rundy US Open pomiędzy Andreescu a Harmony Tan. Silny wiatr co rusz podwiewał dolną część sukienki Kanadyjki. Zdecydowanie za wysoko.

- Reklama -

Wściekła Andreescu nie wytrzymała i pod koniec rozgrzewki podeszła do sędziego prosząc o możliwość zejścia do szatni w celu zmiany garderoby. – To nie moja wina, to wina Nike. Ta sukienka jest fatalna – mówiła wzburzonym tonem.

Jednocześnie prosiła sędziego, by nie traktował zejścia do szatni jako przerwy żądanie. Chciała w ten sposób zachować przysługujący limit przerw toaletowych. Ostatecznie Kanadyjka przebrała się w top i spódnicę.

Andreescu pokonała Tan 6:0, 2:6, 6:1. Po meczu Kanadyjka odniosła się do incydentu i przeprosiła za swoją reakcję. – Po prostu przeszkadzało mi to przy forhendach i serwisach. Oczywiście wiatr nie pomagał. Nie miałam na myśli nic złego. Oczywiście mogłam inaczej dobrać słowa. Przepraszam. Kocham Nike i mam nadzieję, że będziemy razem do końca życia – powiedziała.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...