Niespodziewany finał mistrzostw świata [VIDEO]

-

- Reklama -

Podczas koszykarskich mistrzostw świata doszło do nie lada sensacji. Reprezentacja Stanów zjednoczonych okazała się być gorsza od Niemiec. Amerykanie nie zagrają w finale i muszą zadowolić się meczem o trzecie miejsce.

Będąca w kapitalnej formie reprezentacja Niemiec pokonała faworyzowanych Amerykanów. Choć zespół USA był bardzo daleki od najlepszego możliwego zestawienia, to jak zawsze widziano w nich wielkich faworytów. Podejście Amerykanów do zawodów międzynarodowych po raz kolejny ukarało ich reprezentację. Największe gwiazdy NBA są im jednak potrzebne, żeby osiągać sukcesy z drużyną narodową. Wykorzystali to Niemcy, pokazując się ze świetnej strony. Wygrali po zaciętym starciu wynikiem 113:111 i to oni zagrają w wielkim finale.

W drugim półfinale Serbowie pokonali Kanadyjczyków 95:86. Europejczycy okazali się w obu przypadkach lepsi od drużyn zza oceanu.

- Reklama -

Zarówno finał mistrzostw świata Niemcy vs Serbia, jak i mecz o trzecie miejsce USA vs Kanada już w niedzielę 10 września.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto wygra najlepszą Ligę świata? Nowy GIGA Sport już w sprzedaży. W każdym numerze mistrzowskie karty piłkarzy!!!

Wreszcie gra! Liga Mistrzów, czyli najlepsza liga świata wystartowała. Znów bez polskiej drużyny (Raków występuje w Lidze Europy, a Legia w Lidze Konferencji), ale...