Niesamowita prezentacja Dybali! Kibice zgotowali gorące przywitanie [VIDEO]

-

- Reklama -

AS Roma wygrała wyścig o Paulo Dybalę. Kibice zgotowali Argentyńczykowi niesamowite powitanie. Nagrania z ceremonii, zorganizowanej w centrum biznesowym Rzymu, zapierają dech w piersiach.

Dybala był piłkarzem Juventusu od 2015 roku. Swego czasu był jednym z liderów Starej Damy. Sięgnął z klubem pięć razy po tytuł mistrza Włoch, dołożył cztery tryumfy w Pucharze Włoch i dwa w Superpucharze. Łącznie rozegrał 293 spotkania, w których strzelił 115 goli i zanotował 48 asyst.

W ostatnim czasie odgrywał jednak coraz mniejszą rolę w Juventusie. Do tego stopnia, że klub z Turynu nie zdecydował się przedłużyć kontraktu z mającym polskie korzenie reprezentantem Argentyny.

- Reklama -

O Dybalę walczyło kilka czołowych włoskich klubów. 28-letni napastnik wybrał ostatecznie Romę. Z klubem trenowanym przez Jose Mourinho podpisał trzyletni kontrakt.

To zdecydowanie największy transfer Romy w tym okienku, a pewnie jeden z największych w ostatnich latach. Klub postanowił to należycie uczcić i zorganizował piłkarzowi huczne przywitanie.

Najpierw, w ciągu dnia, odbyła się oficjalna konferencja prasowa. A wieczorem odbyło się wielkie show przed Palazzo della Civilta Italiana, znanym również jako Kwadratowe Koloseum.

Na prezentację Dybali, w której udział wziął także Mourinho, przyszło aż 10 tysięcy fanów Giallorossich. Po wyemitowaniu filmu z udziałem Dybali odbył się spektakularny pokaz laserów. Następnie kibice odśpiewali klubowy hymn, odpalili race, a sam Dybala aż przysiadł z wrażenia starając się nie uronić łzy ze wzruszenia. Nagrania robią niesamowite wrażenie!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto wygra najlepszą Ligę świata? Nowy GIGA Sport już w sprzedaży. W każdym numerze mistrzowskie karty piłkarzy!!!

Wreszcie gra! Liga Mistrzów, czyli najlepsza liga świata wystartowała. Znów bez polskiej drużyny (Raków występuje w Lidze Europy, a Legia w Lidze Konferencji), ale...