Niebywałe! Wyścig Formuły 1 mimo ataku rakietowego [VIDEO]

-

- Reklama -

W Arabii Saudyjskiej na terenie Dżuddy trwa wojna między Saudyjczykami i Jemeńczykami. Wczoraj doszło do potężnego ataku rakietowego na zakłady naftowe firmy „Aramco”, które znajdują się niedaleko toru, na którym ścigają się najlepsi kierowcy świata. Mimo tych dramatycznych wydarzeń Grand Prix Arabii Saudyjskiej odbędzie się zgodnie z planem.

Zdaniem angielskiej telewizji „BBC” kilku kierowców zgłosiło chęć bojkotu wyścigu, ale ostatecznie szefowie Formuły 1 doszli do porozumienia ze wszystkimi teamami i podjęto decyzję, że wyścig się odbędzie. Dziś o godzinie 18:00 rozpoczną się kwalifikacje, na godzinę 19:00 w niedzielę zaplanowano Grand Prix.

Będzie to drugie Grand Prix w tym sezonie. Przed tygodniem w Bahrajnie triumfował Charles Leclerc przed swoim kolegą z Ferrari, Carlosem Sainzem. 

- Reklama -

Kwietniowy GIGA Sport już od piątku w sprzedaży!

Wielki poster Roberta Lewandowskiego i reprezentacji Ukrainy, faworyci Ligi Mistrzów, wywiad z Mbappe, a do wygrania koszulka Lewego z Bayernu, najnowsze piłki Pumy i rękawice oraz absolutny hit: elektroniczne opaski fitness!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Nowa Barcelona Lewandowskiego! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Do wygrania koszulka Lewandowskiego prosto z Barcelony oraz profesjonalny obóz piłkarski! Sierpniowy GIGA Sport! Musisz go mieć!!!