Neymar chce grać w MLS. Nie zgadniecie dlaczego

-

- Reklama -

Najdroższy piłkarz świata, Brazylijczyk Neymar chce zagrać w amerykańskiej lidze piłkarskiej MLS. 

– Chciałbym zagrać w MLS przynajmniej przez jeden sezon. Dlaczego? Sezon tam jest krótszy, więc miałbym trzy-cztery miesiące wakacji. To oznaczałoby, że mógłbym grać jeszcze przez wiele lat – zdradził Neymar podczas rozmowy z brazylijskim dziennikarzem Alexandrem Gaulesowem. – Nie wiem natomiast, czy jeszcze kiedyś zagram w Brazylii – przyznał piłkarz.

Na razie gwiazdor reprezentacji Brazylii, który w 2017 roku trafił do PSG z Barcelony za rekordowe 222 mliony euro nie chce deklarować kiedy trafi do amerykańskiej ligi MLS.

- Reklama -

– Mój kontrakt z PSG obowiązuje do momentu, gdy będę miał 34 lata. Będę grał przynajmniej do tego czasu – dodał Brazylijczyk. – Żartowałem z przyjaciółmi, że zakończę karierę, gdy skończę 32 lata. Ale to tylko żart. Nie wiem, kiedy to nastąpi. Będę grał dopóki nie będę psychicznie zmęczony. Myślę, że fizycznie wytrzymam jeszcze przez kilka lat. Moje zdrowie psychiczne jest najważniejsze – podkreśla Neymar.

Lubisz grać w FIFĘ? Kup GIGA Sport i zgarnij grę FIFA22 na dowolną konsolę!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Nowa Barcelona Lewandowskiego! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Do wygrania koszulka Lewandowskiego prosto z Barcelony oraz profesjonalny obóz piłkarski! Sierpniowy GIGA Sport! Musisz go mieć!!!