Nathan Aké ze swoją partnerką spędzają miesiąc miodowy na Seszelach

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/CfUDjOzojsO/

Nathan Aké wraz ze swoją żoną Kaylee postanowili spędzić miesiąc miodowy na Seszelach. Ich zdjęcia z wyjazdu robią niesamowite wrażenie.

- Reklama -

Aké od 2020 roku pozostaje graczem Manchesteru City po tym jak opuścił Bournemouth. Wydawało się, że swoją wspaniałą grę przeniesie również do nowego klubu. Niestety po tak długim czasie Holender najwięcej minut spędza na ławce rezerwowych. Guardiola nie potrafi znaleźć dla niego miejsca na boisku, co zmniejsza jego regularność w porównaniu do okresu w Bournemouth. W tym sezonie 27-latek wystąpił jedynie w 14 spotkaniach na 37 rozegranych przez klub z Manchesteru. Możliwe, że jeszcze w tym okienku transferowym przyjdzie mu zmienić drużynę. Obecnie jednak piłkarz nie przejmuje się tym problemem spędzając miesiąc miodowy ze swoją żoną na Seszelach. Para pobrała się pod koniec czerwca i wybrała to miejsce na wspólny wyjazd. Na ich profilach instagramowych można zobaczyć wspaniałe zdjęcia krajobrazu Seszeli. Przejrzysta, błękitna woda i piękne widoki zachęciły nowożeńców do skorzystania i zobaczenia tych wysp.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Nowa Barcelona Lewandowskiego! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Do wygrania koszulka Lewandowskiego prosto z Barcelony oraz profesjonalny obóz piłkarski! Sierpniowy GIGA Sport! Musisz go mieć!!!