Nasser Al Khelaifi wypowiedział się o przyszłości Neymara

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/CedmdgZoQ4G/

Prezes PSG zabrał głos w sprawie Neymara. Nie ma wciąż jasnego komunikatu jednak z jego słów można się domyśleć, co czeka Brazylijczyka.

- Reklama -

Neymar trafił do PSG w 2017 roku, opuszczając Fc Barcelonę za rekordową sumę, 222 milionów euro. Jego przyjście miało zagwarantować w ciągu najbliższych lat zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Brazylijczyk miał być liderem, który poprowadzi zespół do triumfu w tych rozgrywkach. Od jego przyjścia mija już 5 lat, a tytułu jak nie było tak nie ma. Najwięszą szansę na zdobycie Ligi Mistrzów mieli w 2020 roku wtedy jednak przegrali w finale z Bayernem 1:0. Kilka sytuacji na zmianę wyniku miał Neymar, który nie potrafił pokonać świetnie broniącego Manuela Neuera. W tym sezonie 30-latek stracił swoją pozycję w klubie, będąc często wygwizdywanym przez własnych kibiców. Dodatkowe informacje dotyczące pojawiania się piłkarza pod wpływem alkoholu na treningach jeszcze bardziej rozwścieczyły fanów. Zarząd PSG stracił cierpliwość do Brazylijczyka. Jak podaje Fabrizio Romano Nasser Al-Khelaifi o jego przyszłości wypowiedział się w następujący sposób:

„Neymar częścią nowego projektu czy nie? My nie możemy o tym rozmawiać publicznie, kilka graczy przyjdzie, a część opuści klub. To są prywatne negocjacje.”

Słowa prezesa PSG wskazują na to, że chce ukryć możliwość odejścia Neymara nie obierając żadnego stanowiska w tej sprawie. Oczywiście jest też szansa, że 30-latek pozostanie w stolicy Francji na kolejny sezon.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Nowa Barcelona Lewandowskiego! GIGA SPORT czeka!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Do wygrania koszulka Lewandowskiego prosto z Barcelony oraz profesjonalny obóz piłkarski! Sierpniowy GIGA Sport! Musisz go mieć!!!