Nagła śmierć 19-letniego bramkarza

-

- Reklama -

Nie żyje Damian Pawlewicz. 19-letni piłkarz (bramkarz) i druh OSP zasłabł podczas charytatywnego turnieju piłkarskiego. Trafił do szpitala. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

O nagłej i niespodziewanej śmierci 19-latka poinformował Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Z OSP RP.

„W dniu wczorajszym (18 grudnia – red.) niosąc pomoc innym 19-letni druh Damian Pawlewicz zasłabł podczas charytatywnego turnieju piłkarskiego. Po przewiezieniu do szpitala zmarł. Należał do OSP Pluskowęsy” – przekazano na Facebooku.

- Reklama -

Na cześć zmarłego Pawlewicza Ochotnicze Straże pożarne na minutę włączyły syreny.

19-letniego bramkarza wspomina także jego klub – Albatros Brico Depot.

„Nie możemy uwierzyć w to, że straciliśmy naszą Ikonę… Każdy dobrze wie, jakim zawodnikiem był Damian. Charakter i serce zostawiał na boisku jak mało kto. Niejednokrotnie nagradzany mianem najlepszego bramkarza turniejów czy lig. Wystarczyło, że założy swoje rękawice i każdy wiedział, że z Mumkiem nie będzie to łatwa przeprawa” – napisano.

- Reklama -

„Przesyłamy kondolencje dla najbliższych. Mumek, gdziekolwiek jesteś, to był dla nas zaszczyt dzielić z tobą boisko” – dodał klub.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...