Nadciąga najsłynniejszy wyścig świata! 24h Le Mans

-

- Reklama -

Kultowy 24-godzinny wyścig Le Mans nadciąga! Już od środy odbywają się we Francji treningi i kwalifikacje. Gratką dla fanów sportów motorowych będzie obraz z dodatkowych kamer zamontowanych w kokpitach samochodów. Cały wyścig transmitowany będzie w Eurosporcie.

Będzie to już 90. edycja najsłynniejszego wyścigu świata, a jego oprawa będzie niesamowita! Miłośnicy sportów motorowych zobaczą treningi i kwalifikacje, a w sobotę i niedzielę każde okrążenie Le Mans. W trakcie wyścigu będą mogli oglądać obraz z 16 kamer umieszczonych w kokpitach samochodów, a także wybrać widowiskowe ujęcia z drona i helikoptera. Początek relacji w sobotę o 16:00. 

Na starcie wyścigu staną aż 62 samochody. Najwięcej – aż 27 – w klasie LMP2, która przyciągnie polskich fanów znanymi nazwiskami. W stawce zobaczymy m.in. dwa samochody polskiego zespołu Inter Europol Competition.

- Reklama -

Pierwszym pokierują Jakub Śmiechowski, Alex Brundle i Esteban Gutierrez, a drugim David Hansson, Pietro Fittipaldi i Fabio Scherer. Drużyna Inter Europol Competition pojedzie w najsłynniejszym wyścigu świata po raz czwarty z rzędu. W ubiegłym roku zajęła bardzo wysokie piąte miejsce.

W stawce ponownie pojawi się Robert Kubica, który zasiądzie za kierownicą samochodu Prema Orlen Team. Wraz z Polakiem w zespole pojadą również Louis Deletraz i Lorenzo Colombo.

Zapraszamy do nowego GIGA Sportu!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...