Mural Phila Fodena w Manchesterze

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/CetXajejsOw/

W Manchesterze powstał nowy mural z podobizną Phila Fodena. Zdjęcie tego projektu zostało opublikowane na oficjalnym koncie instagramowym samego piłkarza.

- Reklama -

22-letni Foden od 2018 roku pozostaje graczem seniorskiej drużyny Manchesteru City. Mimo tak młodego wieku ma na swoim koncie już wiele trofeów, między innymi zdobyte w tym roku, mistrzostwo Anglii. Dla samego Guardioli jest on niezwykle ważnym graczem, o czym świadczą jego regularne występy w pierwszym składzie ekipy City. Nie dziwne więc, że stał się ulubieńcem kibiców klubu z Manchesteru. Ogromna sympatia fanów The Citizens sprzyja powstawaniu takich projektów jak mural będący podobizną piłkarza. O tym przedsięwzięciu Foden postanowił pochwalić się na swoim instagramie. Pomocnik Manchesteru City oznaczył w poście konto manchester_murals, które zrzesza artystów odpowiedzialnych za namalowanie tego dzieła. Na ich profilu można zobaczyć wiele innych ciekawych murali, które z pewnością przyciągną uwagę każdego widza. Tworzenie takich projektów jest niewątpliwym atutem zachęcającym piłkarzy do kontynuacji swojej przygody z klubem.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...