Mundial niewykorzystanych sytuacji – kolejny mecz z wynikiem 0-0

-

- Reklama -

Mistrzostwa Świata w Katarze codziennie przynoszą fanom futbolu wiele wrażeń. Z perspektywy czasu wszyscy dostrzegają jednak, że tegoroczny turniej nie sprzyja napastnikom. Mecz pomiędzy Urugwajem a Koreą Południową zakończył się bezbramkowym remisem, co oznacza, że to już czwarte spotkanie z końcowym rezultatem 0 do 0. Dla porównania na Mundialu w 2018 roku, taki wynik padł tylko raz.

20 listopada br., świat znowu zaczął oglądać piłkę nożną na najwyższym poziomie. 32 reprezentacje narodowe wyłonione poprzez kwalifikacje pojawiły się w Katarze, aby rywalizować o miano najlepszych na globie. Kibice już wyłonili zaskoczenia turnieju oraz nieoczekiwanych przegranych. Lisy pola karnego tacy jak: Robert Lewandowski, Luis Suarez i Darwin Nunez nadal nie cieszyli się ze swojej bramki, natomiast ich zespoły pokazały się z dobrej strony w strefie obronnej.

Mecz pomiędzy Urugwajem a Koreą Południową był 14 na całym Mundialu i jednocześnie 4, który skończył się bezbramkowym remisem. Wcześniej takim wynikiem zakończyły się spotkania Dania-Tunezja, Polska-Meksyk i Maroko-Chorwacja. Już tylko dwa zmagania z czystymi kontami pozostają do wyrównania rekordu z Mundialu w 2010 roku, kiedy podczas fazy grupowej taka sytuacja powtarzała się sześciokrotnie. Dla porównania w Rosji w 2018 r., przez cały turniej padł tylko jeden wynik 0-0 w spotkaniu między Danią a Francją.

- Reklama -

Póki co 28,57% rozegranych meczów w Katarze zakończyło się bez strzelonej bramki!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...