Mundial w Katarze już za kilka miesięcy. Czy zagra w nim Polska?

-

- Reklama -

Do rozpoczęcia piłkarskich mistrzostw świata w Katarze pozostało tylko kilka miesięcy. Znamy już niektórych uczestników turnieju i wiemy, na jakich stadionach zagrają. Kiedy dokładnie rozpocznie się mundial w Katarze i czy zagrają w nim Polacy?

Mistrzostwa świata w Katarze będą pierwszymi w historii, które nie zostaną rozegrane latem. Start turnieju, z powodu wysokich temperatur panujących na Półwyspie Arabskim, przesunięto bowiem na okres jesienno-zimowy. Ceremonię otwarcia i pierwszy mecz mundialu zaplanowano na 21 listopada 2022 roku. Zgodnie z tradycją zmagania zainauguruje gospodarz – reprezentacja Kataru.

Wzystko o turnieju przeczytacie w najnowszym GIGA. 

- Reklama -


Tegoroczny mundial będzie pierwszym w historii, który odbędzie się w kraju arabskim i drugim, który zostanie w całości zorganizowany na kontynencie azjatyckim. Będzie też ostatnim, w którym zagrają 32 zespoły. 

O tym, czy zagra w nim Polska zadecyduje mecz ze Szwecją (wtorek, 20:45).

Kwietniowy GIGA Sport już od piątku w sprzedaży!

Wielki poster Roberta Lewandowskiego i reprezentacji Ukrainy, faworyci Ligi Mistrzów, wywiad z Mbappe, a do wygrania koszulka Lewego z Bayernu, najnowsze piłki Pumy i rękawice oraz absolutny hit: elektroniczne opaski fitness!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...