Modelka na nartach robi triki i zarabia miliony [FOTO]

-

- Reklama -

Jest znana jako „Księżniczka nart” lub „China girl”. Chińska modelka, jedna z twarzy marki Louis Vitton, studentka jednego z najbardziej prestiżowych uniwersytetów na świecie Stanford, Eileen Gu ma 18 lat i szansę na trzy medale olimpijskie w Pekinie.

Eileen Gu to jedna z najlepszych narciarek dowolnych na świecie. Specjalizuje się w halfpipe , slopestyle i big air.

Chinka mieszkająca na stałe w USA na nartach jeździ od trzeciego roku życia. Zanim stała się narciarką, próbowała grać w tenisa, w piłkę nożną, koszykówkę, uprawiała jeździectwo, wspinaczkę, łucznictwo i tańczyła. Miała tylko 15 lat kiedy zadebiutowała w zawodach seniorów, a dziś na 15 występów w Pucharze Świata 12-krotnie zajmowała miejsce na podium.

- Reklama -

18-latka Gu była już na okładkach wszystkich największych magazynów mody: „Vogue”, „Elle”, „Cosmopolitan”, „GQ”, „Marie Claire”. Jej kontrakty reklamowe już przed igrzyskami oscylowały w okolicach 10 milionów dolarów. Magazyn „Forbes China” umieścił ją nawet na liście 30 najbardziej wpływowych osobowości poniżej 30 roku życia.

Szanse Polaków przedstawiamy w najnowszym GIGA Sporcie! Już w sprzedaży!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...