Mistrzowie Serie A zarezentowali nowy strój domowy na sezon 22/23

-

- Reklama -

AC Milan, mistrzowie Serie A, zaprezentowali nowy strój domowy na sezon 22/23, który jest inspirowany dziedzictwem Mediolanu oraz młodymi pokoleniami Rossonerich.

AC Milan został założony w 1899 roku – od tamtej pory przeciera szlaki w piłce nożnej i nieustannie dąży do bycia czymś więcej niż klub piłkarski. W sezonie 22/23 firma PUMA postanowiła przedstawić te wartości nowemu pokoleniu Rossonerich i pozwoliła, żeby paski przemówiły same za siebie. Efektem tego działania jest nowa koszulka domowa, która jest zarazem nowatorska i ponadczasowa – dokładnie tak jak klub, który reprezentuje.

Dziedzictwo zamknięte w koszulce

- Reklama -

Czarne i czerwone paski obramowane w czarnym kwadracie to nowoczesne ujęcie tożsamości AC Milan w nowym stroju domowym. Koszulka posiada włoskie Tricolore na mankietach rękawów i herb Milanu na górnej części pleców.

Nowa koszulka to nie tylko strój – łączy wiele pokoleń Rossonerich poprzez wspólną miłość do miasta i drużyny. Oddaje styl i piękno tego, co czyni Milan wyjątkowym. Od historycznego dziedzictwa po innowacyjność i wyróżnianiem się na tle reszty.

– Jesteśmy zachwyceni, że możemy dziś zaprezentować nasz nowy zestaw domowy na sezon 2022/23 – powiedział Casper Stylsvig, Chief Revenue Officer w AC Milan. – Koszulka będzie zawierać symbol tricolore, upamiętniający niezwykłe zwycięstwa i zdobycie 19 tytułu Scudetto. Ten zestaw reprezentuje dziedzictwo i jednocześnie przyszłość naszego Klubu, który jest głęboko związany z Mediolanem, a także wizjonerstwo oraz innowacyjność zarówno na boisku, jak i poza nim.

Dzięki zastosowaniu wydajnej tkaniny ULTRAWEAVE, koszulka należy do najlżejszych i najwygodniejszych, jakie kiedykolwiek zostały zaprojektowane. Wersja Replica jest wykonana w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu, a dzięki technologii DryCELL zapewnia komfort, niezależnie od warunków otaczających piłkarzy.

- Reklama -

Koszulki Manchetesteru City i Liverpoolu do wygrania w najnowszym GIGA Sporcie. Szukajcie w kioskach!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Łowcy goli, czyli TOP 5 napadziorów. Najnowszy GIGA Sport już w sprzedaży! W każdym numerze karty gwiazd EKSTRAKLASY gratis!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, Salah, Felix, czy ktoś inny? Przedstawiamy najlepszych napadziorów Europy!!! GIGA plakaty: Haalanda, Salaha, Śliwki, Zmarzlika i polskich skoczków (terminarz). A do tego...