Media: Bohater Ukrainy współpracownikiem rosyjskich służb

-

- Reklama -

Anatolij Tymoszczuk to legenda ukraińskiego futbolu, która wciąż nie zabrała głosu w sprawie rosyjskiej inwazji. Sensacyjne doniesienia przedstawił jeden z dziennikarzy śledczych, który dotarł do dokumentów, mających świadczyć o tym, że były piłkarz Bayernu Monachium współpracuje z tajnymi służbam Rosji.

144-krotny reprezentant Ukrainy obecnie mieszka w Rosji i jest członkiem sztabu szkoleniowego Zenita Sankt Petersburg.

Tymoszczuk do dzisiaj nie zabrał głosu ws. działań zbrojnych na terenie swojej ojczyzny. Ukraiński związek chce nawet odebrać mu licencję trenerską, a także wszystkie tytuły oraz odznaczenia. 

- Reklama -

W ukraińskich mediach pojawiły się nowe informacje na temat byłego piłkarza Bayernu Monachium. Według jednego z dziennikarzy 42-latek jest agentem Federalnych Służb Bezpieczeństwa.

– Cztery lata temu podczas rozwodu Tymoszczuka otrzymałem takie oto zdjęcia z nieznanego źródła. Były piłkarz reprezentacji jest wg nich agentem FSB. Sami musicie to ocenić – napisał na twitterze K. Andrijuk.

LEWAN-GOL-SKI!!! Koszulka Lewego do zdobycia! Szczegóły w GIGA Sporcie!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Czy Polacy dadzą radę? Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...