Matty Cash imponuje swoją formą

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/CfrCQqfuSKe/

Matty Cash wrócił na przygotowania przed nowym sezonem do Aston Villi. Reprezentant Polski imponuje swoim przygotowaniem fizycznym.

- Reklama -

Cash w barwach Aston Villi występuje od 2020 roku. Jego początki w klubie nie były jednak tak wspaniałe jak dotychczas. Mimo wszystko udało mu się przystosować do taktyki zespołu. W tym sezonie zaprezentował się fenomenalnie, będąc jednym z najlepszych zawodników w drużynie. W 38 rozegranych meczach udało mu się strzelić, aż 4 bramki grając na prawej obronie. Swoją świetną dyspozycje udało mu się również przenieść do kadry narodowej. Nie dziwne, więc, że sprowadzeniem Polaka było zainteresowanych wiele topowych klubów. Po przerwie wakacyjnej Matty Cash wrócił na przygotowania przedsezonowe do Aston Villi. Na swoim koncie instagramowym 24-latek udostępnił zdjęcia, na którym można zobaczyć jego wysportowaną sylwetkę. Polski obrońca mocno pracował nad swoją formą podczas letniego wypoczynku. Z takim przygotowaniem fizycznym będzie mógł w dużym stopniu wzmocnić swoje atuty podczas meczów. Zwłaszcza, że Premier League jest niezwykle ciężką i wymagającą ligą. Czy w nowym sezonie Cash będzie tak kluczowym graczem dla swojego zespołu jak w tym roku?

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Nowa Barcelona Lewandowskiego! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Do wygrania koszulka Lewandowskiego prosto z Barcelony oraz profesjonalny obóz piłkarski! Sierpniowy GIGA Sport! Musisz go mieć!!!