Masz już najnowszy GIGA Sport i korki od Neymara?

-

- Reklama -

Neymar jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Brazylijczyk ma w dorobku wiele indywidualnych i drużynowych trofeów. Był mistrzem Hiszpanii, Francji i wygrywał Ligę Mistrzów. Miał też kilka nieprzyjemnych zdarzeń,np słynne turlanie po boisku:) Okazuje się, że 28-latek myślał nawet o zakończeniu kariery.

– Nigdy nie stracę pasji do piłki nożnej, ale zdarzały się chwile, gdy chciałem przestać grać. Kiedyś zacząłem się zastanawiać, dlaczego powinienem dalej grać, skoro ludziom się to nie podoba. Ale miłość do piłki nożnej i wspomnienie, ile zrobiłem, by tu dotrzeć uspokoiło mnie i przywróciło do rzeczywistości – przyznał sam Neymar.

– W swojej karierze dokonałem wielu rzeczy, które uczyniły mnie i moją rodzinę niesamowicie szczęśliwymi. Gdy debiutowałem w Santos FC, zdobyłem pierwszy tytuł. Później dołączenie do Barcelony, co było moim marzeniem od dziecka, wygranie Ligi Mistrzów i przybycie do Paryża. Te chwile zawsze będą dla mnie wyjątkowe – dodał zawodnik Paris Saint-Germain.

- Reklama -

Ney zaprasza do świata Future Z

W najnowszych butach piłkarskich marki PUMA grają najbardziej dynamiczni i kreatywni gracze na świecie, m.in.: Neymar, James Maddison, Eugénie le Sommer, Marco Reus i Dzsenifer Marozsán.

Buty stworzone przez PUMĘ specjalnie dla Neymara, czyli FUTURE Z mają na celu podkreślenie stylu gry najbardziej widowiskowych i nieprzewidywalnych graczy na świecie. FUTURE Z został zaprojektowany z pomocą personelu medycznego z najlepszych klubów sponsorowanych przez PUMA, aby zapewnić optymalną konfigurację korków. Szczególną uwagę zwrócono na środkową część buta w czasie dynamicznej zmiany kierunku biegu.

 

- Reklama -

Graj jak Neymar!!!

W najnowszym GIGA SPORCIE możecie wygrać zestaw sportowych ubrań Neya, a także piłki od firmy Puma, z którymi piłkarz nie rozstaje się nigdy!!! Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie: Z jakim numerem na koszulce Brazylii gra Neymar?

Kupcie GS i odpowiedzi (koniecznie z kuponem konkursowym) przysyłajcie do 20 marca pod nasz adres: GIGA Sport, ul. Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Specjalny GIGA Sport na mecze Polski. Szalik lub minikoszulka dla każdego!!!

Reprezentacja Polski od A do Z, czyli każdy piłkarz w pigułce. Biało-czerwoni podczas EURO 2024 zagrają jeszcze z Austrią i Francją. Nie jesteśmy faworytami,...