Marek Papszun w Rakowie Częstochowa. „Wrócą stare zasady”

-

- Reklama -

— Znowu pewnie wrócą zasady, w których trener jest najważniejszą osobą w klubie i podejmuje praktycznie autorytarne decyzje — mówi w rozmowie z Przeglądem Sportowym Onet Maciej Murawski. Były reprezentant Polski, a obecnie ekspert Canal+, ocenia powrót Marka Papszuna do Rakowa Częstochowa.

Papszun powraca do Rakowa po roku przerwy. Zastąpi Dawida Szwargę, który nie zdołał awansować z klubem do europejskich pucharów. Papszun rozmawiał z kilkoma zagranicznymi klubami, ale z żadnym z nich nie dogadał się.

– Znowu pewnie wrócą zasady, w których trener jest najważniejszą osobą w klubie i podejmuje praktycznie autorytarne decyzje. Po odejściu Marka Papszuna to się troszeczkę rozłożyło na kilka osób. A teraz myślę, że znowu trener będzie taką osobą, która będzie o wszystkich ważnych rzeczach decydować — mówi Murawski.

- Reklama -

I dodaje: — Raków nie gra teraz w pucharach, więc może się skupić na lidze. Znowu ta pozycja zeszła troszeczkę niżej. Klub nie jest faworytem, nie jest mistrzem, nie musi bronić tytułu, więc myślę, że walka o mistrzostwo będzie celem. Myślę, że to nie jest jeszcze taki moment dla Rakowa, jaki był kiedyś w Legii, że drugie miejsce byłoby porażką. Natomiast na pewno satysfakcja będzie tylko wtedy, jeżeli zdobędą mistrzostwo.

https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/tak-zmieni-sie-rakow-papszun-dostanie-fortune-o-jakiej-inni-nie-marzyli/seyg4vy

Wygraj koszulkę Lewego!

- Reklama -

Szczegóły w nowym GIGA Sporcie!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Specjalny GIGA Sport na mecze Polski. Szalik lub minikoszulka dla każdego!!!

Reprezentacja Polski od A do Z, czyli każdy piłkarz w pigułce. Biało-czerwoni podczas EURO 2024 zagrają jeszcze z Austrią i Francją. Nie jesteśmy faworytami,...