Marcin Najman zatrzymany w luksusowym Jaguarze

-

- Reklama -

Dziennik „Super Express” donosi, że Marcin Najman (pozwolił na publikację wizerunku) został zatrzymany przez policję w swoim luksusowym Jaguarze XF. Bokser i celebryta MMA od 21 września 2021 r. ma tymczasem sądowny zakaz prowadzenia pojazdów. Najmanowi grozi 5 lat więzienia. 

„Marcin N. oskarżony jest o to, że w dniu 2 marca 2022 roku, w Warszawie nie zastosował się do ciążącego na nim zakazu prowadzenia pojazdów orzeczonego prawomocnym wyrokiem Sądu Rejonowego w Częstochowie obowiązującego od dnia 21/09/2021 r. do dnia 21/09/2022 r. w ten sposób, że prowadził w ruchu lądowym samochód marki Jaguar XF tj. o czyn z art. 244 kodeksu karnego. Aktualnie sprawa oczekuje na wyznaczenie terminu rozprawy” – poinfomowało biuro prasowe Sądu Okręgowego w Warszawie.

– W rejestrze kar widnieje jasny zapis, że moja sprawa z prawem jazdy została warunkowo umorzona. Co innego stwierdzili zatrzymując mnie do kontroli. W tej chwili jestem na etapie wyjaśniania tej sprawy. Dopóki nie wyjaśnię, nie jeżdżę samochodem – – wyjaśnił tmczasem bokser, na którym ciąży sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

- Reklama -

Teraz sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Najmanowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Wielki plakat Ukrainy w najnowszym GIGA Sporcie! Wesprzyj naszych sąsiadów!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...