Marcin Janusz ambasadorem

-

- Reklama -

Jeden z najlepszych polskich siatkarzy, Marcin Janusz dołączył do grona ambasadorów ASICS. Dwukrotny zwycięzca Ligi Mistrzów będzie zaangażowany w działania zorientowane na promocję linii siatkarskiej, która obok biegania i tenisa ziemnego, jest kluczową kategorią produktową japońskiej marki.

– Produkty ASICS testowałem od dłuższego czasu. Teraz pojawiła się okazja, aby zacieśnić naszą współpracę. Poza zaawansowanym technologicznie obuwiem, które podczas gry zapewnia mi szybkość oraz elastyczność, przekonała mnie filozofia założycielska marki, czyli „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Sport to nie tylko wyniki czy osiągnięcia, ale również harmonia pomiędzy ciałem i umysłem. Szczególnie wśród zawodowych sportowców, odpowiednie wsparcie mentalne jest równie ważne, jak rozwój fizyczny – powiedział Marcin Janusz.

ASICS posiada szeroką ofertę obuwia przeznaczonego do siatkówki. Wszystkie modele powstają w Instytucie Nauki i Sportu w japońskim Kobe i różnią się swoim przeznaczeniem w zależności od stylu gry zawodników. Marcin Janusz w pierwszej kolejności stawia na ASICS NETBURNER BALLISTIC FF3 oraz GEL-BLADE 8 – lekkie, szybkie i energiczne buty przeznaczone do gry full court, czyli na całym boisku. Współpraca z nowym ambasadorem obejmuje testy produktów na kanałach własnych, występowanie w obuwiu marki we wszystkich rozgrywkach oraz zaangażowanie w akcje promocyjne i dedykowane eventy konsumenckie.

- Reklama -

Obuwie ASICS w zależności od stylu gry dzieli się na trzy wiodące segmenty – „Wyżej”, „Mocniej”, „Szybciej”. Pierwszy z nich obejmuje modele przeznaczone w głównej mierze dla atakujących i środkowych, którzy najczęściej skaczą przy siatce. Druga kategoria koncentruje się na zawodnikach, którzy są „bliżej podłoża” i potrzebują jak najlepszej stabilizacji, a trzecia znajdzie zastosowanie wśród przyjmujących i libero. Wybór zależy jednak od indywidualnych preferencji.

Marcin Janusz jest obecnie jednym z najbardziej utytułowanych polskich siatkarzy. Urodzony w Nowym Sączu zawodnik ma na swoim koncie wiele tytułów zarówno na arenie krajowej, jak i zagranicznej. Wystarczy wspomnieć, że w swoim dorobku posiada aż pięć medali mistrzostw Polski, w tym dwa złote, trzy triumfy w Pucharze Polski oraz dwukrotnie sięgnął po zwycięstwo w prestiżowej Lidze Mistrzów. Na co dzień występuje na pozycji rozgrywającego.

Test butów w najnowszym GIGA Sporcie!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...