Manchester City z pierwszą w historii premierą kompletu strojów piłkarskich w metaversum gry Roblox

-

- Reklama -

Manchester City zarezentował trzeci komplet strojów na sezon 2022/23. Nowy zestaw został po raz pierwszy zaprezentowany w świecie Roblox, dając graczom możliwość odkrywania i interakcji z nowymi koszulkami. Trzeci komplet „The Citizens” celebruje kreatywność Manchesteru dzięki palecie kolorów Fizzy Light i Parisian Night oraz odważnym detalom inspirowanym sztuką uliczną tego miasta.

Tylko przez ograniczony czas w grze Roblox będzie można zobaczyć domowy i trzeci zestaw Manchesteru City. Wydarzenie to przyniesie także nowe, stworzone przez społeczność produkty, nowe elementy ubioru warstwowego oraz aktualizacje innych aktywności. W ramach premiery zostanie otwarty portal pomiędzy doświadczeniem Man City’s Blue Moon w Roblox, dając odwiedzającym szansę na zdobycie darmowego przedmiotu poprzez dołączenie do obu wydarzeń.

Dodatkowo przez pierwsze dwa tygodnie od premiery użytkownicy, którzy rywalizują i wygrywają w Football Rush w PUMA i Land of Games, mogą otrzymać darmową cyfrową koszulkę Manchester City.

- Reklama -

– Manchester City był już świadkiem wielu premier – w tym dwóch najbardziej udanych wydań w ostatnich miesiącach z zestawami domowymi i wyjazdowymi strojów na sezon 2022/23 – skomentowała Serena Gosling, Director of Retail and Licensing, City Football Group. – To ekscytujące, że możemy ogłosić dziś premierę naszego pierwszego zestawu w Metaverse. Jako klub nieustannie poszukujemy nowych sposobów na innowacyjne współprace i wykorzystanie najnowszych technologii. Zależy nam aby dotrzeć do wszystkich kibiców, również tych młodszych odbiorców, którzy są następnym pokoleniem fanów.

GIGA Sport w realu czeka na Was!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto jest najlpszym snajperem świata? Nowy GIGA SPORT już jest!

Najnowszy GIGA Sport pełen ekstrasów: Ranking snajperów Starcie gigantów w finale Ligi Mistrzów. Kto wygra?Wywiad z Rodrygo. Real, czy Barca?Królowa kortów, czyli Iga GIGA plakaty Roberta...