Maja Włoszczowska udziela cennych wskazówek dla rowerzystów [VIDEO]

-

- Reklama -

Maja Włoszczowska udziela widzom cennych wskazówek na temat bezpieczeństwa jazdy rowerem w mieście oraz dzieli się ulubionymi aplikacjami przydatnymi w odkrywaniu Polski rowerem.

– Tym razem do roweru podejdziemy nieco bardziej użytecznie. Po publikacji pierwszych odcinków otrzymałam od widzów wiele wiadomości, w których poruszane były kwestie wykorzystania roweru nie tylko jako świetnego sposobu do odkrywania Polski, ale także jako praktycznego i efektywnego środka transportu w mieście. Dlatego po pierwsze chciałam poruszyć temat odpowiedzialnej jazdy, a po drugie, dać widzom kilka cennych wskazówek na temat aplikacji i urządzeń, które pomogą wcielić się w rolę odkrywców – powiedziała Maja Włoszczowska.

W szóstym odcinku Maja podróżuje rowerem przez miasto. Ten miejski segment cyklu bohaterka wykorzystuje jako okazję, by przypomnieć o najważniejszych jej zdaniem zasadach bezpiecznego poruszania się rowerem. Maja dzieli się też z widzami swoimi ulubionymi aplikacjami i sposobami na wyszukiwanie, odkrywanie i zapisywanie nowych tras rowerowych, a także zdradza, co najbardziej spodobało się jej w Fordzie Explorerze, którym na potrzeby nagrania 6 odcinków cyklu „Maja Explorer” przemierzyła niemal całą Polskę.

- Reklama -

Pierwsze pięć odcinków z cyklu „Maja Explorer” cieszy się stale rosnącą popularnością wśród użytkowników serwisu YouTube. W ciągu ostatnich pięciu tygodni obejrzało je ponad 250 tys. widzów.

Serial rozpoczął się w rodzinnych stronach naszej mistrzyni – w Jeleniej Górze i jej okolicach. To tutaj zaczęła się przygoda Mai Włoszczowskiej z rowerem górskim.

W drugim odcinku olimpijka odwiedziła Czarną Górę, żeby wraz z Arkadiuszem Perinem (który był jej trenerem techniki jazdy przed Igrzyskami w Rio) pokazać nieco inne podejście do roweru.

Kolejny odcinek to rejon Małopolski. Maja Włoszczowska stawia na komfortowe, relaksujące i wygodne odkrywanie tego regionu.

- Reklama -

Tydzień później – w czwartym odcinku serii – mistrzyni zaprezentowała jedną z najbardziej nietypowych tras kolarstwa górskiego, która leży pomiędzy blokami, niecałe 20 minut drogi od Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

W piątym odcinku Maja Włoszczowska wprowadza widzów w zagadnienie roweru elektrycznego, na którym odkrywa wymagające, nadmorskie ścieżki rowerowe do kolarstwa górskiego. Jej przewodnikiem jest gość specjalny – Łukasz Rostowski (pseudonim muzyczny L.U.C.) – polski raper i producent muzyczny, który za nowatorskie łączenie dziedzin i gatunków otrzymał w 2010 nagrodę Paszport Polityki.

Cykl przewodników rowerowych po Polsce „Maja Explorer” został wyprodukowany przez Ford Polska. W roli głównej występuje Maja Włoszczowska, która za kierownicą 457-konnego Forda Explorera wyposażonego w zaawansowany napęd plug-in hybrid wyrusza w Polskę w poszukiwaniu najlepszych miejsc do jazdy na różnego typu rowerach. Zarówno rekreacyjnie jak i sportowo.

Szósty odcinek jest już dostępny na kanale YouTube Ford Polska:

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto wygra najlepszą Ligę świata? Nowy GIGA Sport już w sprzedaży. W każdym numerze mistrzowskie karty piłkarzy!!!

Wreszcie gra! Liga Mistrzów, czyli najlepsza liga świata wystartowała. Znów bez polskiej drużyny (Raków występuje w Lidze Europy, a Legia w Lidze Konferencji), ale...