Łukasz Piszczek na wakacjach ze starym dobrym kolegą

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/CddprtMMfQP/

Łukasz Piszczek na wakacjach w Turcji z Nuri Sahinem. Były reprezentant Polski opublikował na swojej relacji instagramowej zdjęcie z dawnym kolegą z Borussii Dortmund.

- Reklama -

Piszczek dokładnie rok temu opuścił niemiecki zespół stając się legendą klubu. W zakończonym sezonie reprezentował barwy LKS Goczałkowice-Zdrój, drużyny która w czasach juniorskich umożliwiła mu rozwijanie swoich umiejętności piłkarskich. Gdyby nie otrzymał tej szansy możliwe, że nigdy nie doszedłby do takiego poziomu jaki reprezentował w Borussi. Można śmiało powiedzieć, że w swojej najwyższej formie był jednym z najlepszych prawych obrońców na świecie. Piszczek należał do złotego pokolenia niemieckiego klubu kształcąc się pod okiem niezwykle wybitnego szkoleniowca Jurgena Kloppa. W 2013 roku Polak miał szansę zwycięstwa w Lidze Mistrzów jednak jego drużyna poległa 2:1 z Bayernem Monachium. W Borussi w tym okresie występował również Nuri Sahin, z którym Łukasz Piszczek opublikował zdjęcie ze wspólnych wakacji. Oboje wybrali się do Turcji, która jest rodzimym państwem Sahina. Spotkanie byłych klubowych kolegów świadczy o ich świetnych relacjach po zakończeniu wspólnej gry dla zespołu z Dortmundu.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Nowa Barcelona Lewandowskiego! GIGA SPORT czeka!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Do wygrania koszulka Lewandowskiego prosto z Barcelony oraz profesjonalny obóz piłkarski! Sierpniowy GIGA Sport! Musisz go mieć!!!