Lukaku następcą Lewandowskiego w Bayernie?

-

- Reklama -

Jeden sezon może potrwać przygoda Romelu Lukaku z Chelsea. Belgijski napastnik po tym sezonie ma przenieść się do Bayernu Monachium – twierdzi telewizja „Sky Sports” .

Romelu Lukaku, który po znakomitym sezonie w Interze Mediolan wrócił na Stamford Bridge po siedmiu latach przerwy, nie sprawdził się w londyńskiej ekipie.

Belg, który kosztował Chelsea aż 113 milionów euro, we wszystkich rozgrywkach strzelił tylko 10 bramek i niewykluczone, że po zaledwie roku spędzonym w Chelsea, napastnik ponownie zmieni otoczenie. 

- Reklama -

Telewizja „Sky Sports” poinformowała, że Romelu Lukaku brany jest pod uwagę za jednego z kandydatów do zastąpienia Roberta Lewandowskiego w Bayernie Monachium. Taki scenariusz mógłby mieć szansę realizacji tylko wtedy, gdyby Polak odszedł z bawarskiego klubu do FC Barcelony.

Według mediów, Chelsea wycenia obecnie Lukaku na 70-80 milionów. Pochodzący z Kongo napastnik 101 razy zagrał w reprezentacji Belgii, dla której zdobył aż 68 goli.

Majowy GIGA Sport już w sprzedaży! Plakat i koszulka Roberta Lewandowskiego do wzięcia!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto naprawdę jest numerem 1! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Tym razem mamy dla Was aż trzy GIGA plakaty: Realu Madryt, FC Liverpool i Roberta Lewandowskiego!!! Do wygrania...