Lewandowski w Barcelonie! Jest porozumienie z Bayernem

-

- Reklama -

Bayern Monachium porozumiał się z Barceloną ws. transferu Roberta Lewandowskiego. „To było wyjątkowe osiem lat, spędziłem w Bayernie świetny czas” – przyznał w rozmowie z telewizją Sky Robert Lewandowski po – wszystko na to wskazuje – ostatnim treningu przed transferem do Barcelony. „Wrócę jeszcze, aby się pożegnać” – dodał polski piłkarz.

Szef piłkarskiego Bayernu Oliver Kahn w sobotę po południu potwierdził dziennikowi „Bild”, że mistrz Niemiec doszedł do porozumienia z Barceloną w sprawie transferu Lewandowskiego, a strony pracują nad pisemną wersją umowy.

To pierwsza oficjalna informacja dot. przejścia 33-letniego polskiego napastnika do hiszpańskiego klubu po okresie medialnych spekulacji.

- Reklama -

Wcześniej Lewandowski uczestniczył w treningu Bayernu.

„Pożegnałem się dzisiaj z chłopakami na boisku. Nie bałem się o kontuzję, choć zawsze może się coś zdarzyć, nawet w domu. Chcę być w formie i jeszcze raz poćwiczyć z kolegami” – dodał kapitan reprezentacji Polski.

Jak zapowiedział, po zgrupowaniu Barcelony w USA zamierza przyjechać do Monachium, aby „porządnie się pożegnać ze wszystkimi” i załatwić kilka prywatnych spraw, m.in. dotyczących domu.

„Wrócę i pożegnam się ze wszystkimi pracownikami klubu. Teraz nie miałem zbyt wiele czasu, żeby się do tego przygotować. Wszystko stało się zbyt szybko, żeby się ze wszystkimi pożegnać. Po zgrupowaniu wrócę i pożegnam się porządnie. Potem załatwię jeszcze kilka spraw prywatnych” – zaznaczył Lewandowski, który występował w Bayernie od 2014 roku, a w lidze niemieckiej od 2010.

- Reklama -

GIGA plakat Lewandowskiego TYLKO w GIGA Sporcie!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...