Leo Messi stwierdził kto powinien otrzymać Złotą Piłkę ,,Sądzę, że tym roku nie ma żadnych wątpliwości”

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/ChNgh-2oOJY/

Leo Messi może czuć się rozczarowany brakiem nominacji w plebiscycie Złotej Piłki. Mimo wszystko Argentyńczyk wybrał głównego faworyta do zdobycia tej nagrody. Z jego wypowiedzi może nie być zadowolny Robert Lewandowski.

- Reklama -

Leo Messi ma już za sobą najgorszy sezon w swojej karierze. Długa aklimatyzacja w PSG wpłynęła na jego słabe indywidualne statystyki. Argentyńczyk musiał zmierzyć się z ogromną krytyką ze strony kibiców i mediów. Taka sytuacja spowodowała, że 35-latek nie uzyskał nominacji do Złotej Piłki po raz pierwszy od 2006 roku. Jest to wielkie rozczarowanie dla samego piłkarza. Mimo tego Messi postanowił wytypować głównego faworyta tego plebiscytu. Podczas programu na „TyC Sports” Leo jednoznacznie stwierdził, że w tym roku powinien wygrać Karim Benzema.

,,Sądzę, że w tym roku nie ma żadnych wątpliwości. Wiadomym jest, że Benzema miał za sobą spektakularny rok. Poświęcił ten rok Lidze Mistrzów będąc kluczowym zawodnikiem Realu Madryt, w każdym meczu do 1/8.”

Jego opinia broni się wieloma argumentami. Karim Benzema wygrał wszystko, co mógł w zeszłym sezonie. Argentyńczyk postanowił wbić, również małą szpileczkę twierdząc, że gracz Los Blancos był ważnym ogniwem jedynie do momentu rozpoczęcia fazy pucharowej Champions League. Przypomnieć trzeba, że to właśnie po golach Benzemy udało się Realowi wyeliminować PSG, Chelsea i Manchester City. Wypowiedź Messiego z pewnością jest nie na rękę Robertowi Lewandowskiemu, który jest jednym z głównych rywali napastnika Królewskich w walce o Złotą Piłkę.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...