Leo Messi na Ibizie ze starym kolegą z Barcelony

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/CSRhBJ9sku8/

Leo Messi wybrał się na Ibizę razem z byłym graczem Barcy, Cesciem Fabregasem. Zdjęcia z wyjazdu można zobaczyć na relacji instagramowej piłkarzy.

- Reklama -

Argentyńczyk po fatalnym sezonie w PSG musiał solidnie wypocząć przed rozpoczęciem nowych rozgrywek. Na wspólny wypoczynek wybrał się z żoną Antonelą Roccuzzo oraz swoimi dziećmi. Wraz z nimi zabrał się Cesc Fabregas z rodziną. Grupa poleciała na Ibizę, jedną z najpiękniejszych wysp na świecie. Zakwaterowanie otrzymali w 4,3 gwiazdkowym hotelu MiM, który cieszy się świetną reputacją. Fabregas i Messi ponownie spotkali się po niedawno odbytym ślubie obecnego gracza Fc Barcelony, Jordiego Alby. Wszyscy trzej zawodnicy występowali razem ze sobą na boisku od 2011 do 2013 roku. W ciągu tak, krótkiego okresu udało im się zdobyć kilka ważnych trofeów jedynie poza pucharem Ligi Mistrzów. Po zakończeniu etapu w Barcelonie Messi i Fabregas nadal utrzymują ze sobą świetne relacje. Wspólne wakacje z pewnością pomagają w utrzymaniu regularnego kontaktu. Ta inicjatywa jest idealnym rozwiązaniem na małą ilość czasu podczas sezonu piłkarskiego.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Nowa Barcelona Lewandowskiego! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Do wygrania koszulka Lewandowskiego prosto z Barcelony oraz profesjonalny obóz piłkarski! Sierpniowy GIGA Sport! Musisz go mieć!!!