Legia zaprasza bohaterskiego ambasadora na mecz

-

- Reklama -

Legia Warszawa szybko zareagowała na słowa ambasadora RP w Ukrainie Bartosza Cichockiego. Klub zaprosił go na mecz i przygotował dla niego upominek w postaci koszulki Legii.

Ambasador Bartosz Cichocki podczas dzisiejeszej rozmowy w radiu RMF FM powiedział:

– Moja noc minęła bardzo dobrze. Spałem w bezpiecznym miejscu, gdzie niczego nie było słychać. Nie sądzę, żeby Rosjanie byli wstanie tutaj wejść, choć nie wiem, czy w ogóle mają takie intencje. Będąc wewnątrz, bardziej się martwię o weekendowy wynik Legii Warszawa niż o moje bezpieczeństwo.

- Reklama -

Na słowa ambasadora natychmiast zareagowała Legia Warszawa. Klub ogłosił na Twitterze, że gdy tylko sytuacja na Ukrainie się uspokoi, a Cichocki wróci do kraju, zostanie ugoszczony przez Legię na jej meczu. Na ambasadora RP czeka też upominek w postaci koszulki z jego nazwiskiem i rocznikiem urodzenia.

Urodzony w Warszawie, wychowany na Ursynowie Cichocki jest wiernym kibicem stołecznego klubu.

Polska jest jednym z nielicznych krajów, który wciąż utrzymuje placówkę dyplomatyczną w Kijowie. Podczas gdy inne państwa albo je przeniosły do Lwowa, albo za granicę, w stolicy Ukrainy wciąż przebywa polski ambasador.

Zgarnij grę FIFA 22 na dowolny sprzęt. Sprawdź w GIGA Sporcie!!! 

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...