Legendarny piłkarz rozpoczyna nowy Sezon [VIDEO]

-

- Reklama -

World of Tanks Blitz informuje o premierze Sezonów – największej zawartości do gry w tym roku. Aby łatwo zapoznać się z nowościami oraz zostać gwiazdą Sezonu 1 gracze będą potrzebować mentora i trenera. W tę rolę cieli się Lukas Podolski, światowej klasy piłkarz i zdobywca wielu pamiętnych bramek.

Od 8 do 18 czerwca gracze w World of Tanks Blitz będą mogli wziąć udział w zadaniu dla najlepszych strzelców. Przechodząc poszczególne etapy dostaną nagrody w grze wprost od Lukasa Podolskiego wliczając w to awatara, tło profilowe, cyfrową koszulkę piłkarską z autografem, specjalny kamuflaż piłkarski i wiele więcej.

„Wejść do gry, w której są miliony graczy to fantastyczne uczucie,” powiedział Lukas Podolski. „World of Tanks Blitz oferuje świetną zabawę i rozgrywkę, przełamując bariery. Przygotowałem specjalne zadanie dla czołgistów, w którym mogą wygrać ode mnie ekskluzywne nagrody. Nie mogę doczekać się ich reakcji jak zobaczą mnie w grze i jestem przekonany, że będą się doskonale bawić!”

- Reklama -

Sezony to nowa zawartość w World of Tanks Blitz, która każdorazowo rozciągać się będzie na 3 miesiące i zapewni graczom nowe wydarzenia, operacje, nagrody połączone jednym stylem, tematyką oraz angażującą fabułą. Sezon 1 nosi nazwę Retrotopia i jest utrzymany w klimacie retrofuturyzmu. Przez najbliższy kwartał czołgiści będą poznawać historię wspaniałego miasta, zdobywać lokalną walutę Kitcoins oraz wynajdywać trzy wysokopoziomowe czołgi: Magnate, Fixer i Regressor.

„Cały czas jesteśmy zajęci tworząc nowe doświadczenia dla graczy i eksperymentując z różnymi stylami,” mówi Ilya Goncharov, WoT Blitz Content Creator Lead. „Z Sezonem 1 dodajemy nowy światy gdzie mieszają się technologia, luksus oraz elegancja. Zapraszamy naszych graczy do doświadczenia ewolucji tego uniwersum.”

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto wygra najlepszą Ligę świata? Nowy GIGA Sport już w sprzedaży. W każdym numerze mistrzowskie karty piłkarzy!!!

Wreszcie gra! Liga Mistrzów, czyli najlepsza liga świata wystartowała. Znów bez polskiej drużyny (Raków występuje w Lidze Europy, a Legia w Lidze Konferencji), ale...