Legendarny gol Sergio Agüero, który na zawsze zapisał się w historii Manchesteru

-

- Reklama -

Firma PUMA i Manchester City zaprezentowały limitowaną edycję koszulki przedmeczowej oraz specjalny model butów piłkarskich ULTRA, aby uczcić 10 rocznicę legendarnego gola Sergio Agüero, który na zawsze zapisze się w historii klubu z Manchesteru.

Przedmeczowa koszulka w białym kolorze, posiada jasnoniebieskie pasy oraz granatowe i złote detale. Kultowy gol uwieczniony został wewnątrz pasów dzięki wykorzystaniu archiwalnych zdjęć momentu, w którym Sergio Agüero poprowadził Manchester City do zdobycia tytułu mistrza Anglii. Aby upamiętnić rok 2012, w którym padła legendarna bramka, wypuszczona zostanie limitowana edycja koszulek, z unikalnym numerem umieszczonym na dolnym ściągaczu i napisem 93:20 na karku. „The Citizens” wystąpili w koszulkach przed domowym meczem ligowym z Newcastle United w niedzielę 8 maja.

PUMA uczciła kultową bramkę również za pomocą specjalnej edycji butów piłkarskich ULTRA, zaprojektowanych w tej samej kolorystyce, co korki PUMA v1.11, które w 2012 roku miał na sobie Sergio Agüero. W hołdzie tej bramce powstało jedynie 120 par limitowanych butów w kolorystykach Nrgy Blue i Green Glare. Na cholewce korków znajdziemy słowa Martina Tylera „Manchester City are still alive here”, z kolei na podeszwie uwieczniono słynny okrzyk komentatora – Agüeroooooooooo!

- Reklama -

– To dla mnie wielki zaszczyt. Przeżyłem wiele niesamowitych lat w Manchesterze City, ale gol na 93:20 był jednym z najbardziej wyjątkowych. Atmosfera na stadionie, wielki powrót, zdobycie tytułu – nigdy nie doświadczyłem czegoś takiego. Mam nadzieję, że Citizens są dumni – powiedział Sergio Agüero. – Jestem ambasadorem PUMA od ponad 10 lat. Uważam stworzenie przez nich tej specjalnej koszulki i buta za piękny gest, który przywołuje tak wiele emocji z tego wyjątkowego dnia.

Wyjątkowa koszulka będzie dostępna od 13 maja na stronie PUMA.com oraz u wybranych partnerów handlowych. Korki 93:20 ULTRA będą dostępne od 13 maja wyłącznie w sklepie na Etihad Stadium, mancity.com/shop i Pro Direct Soccer.

Piłki Pumy od Neymara do wygrania w najnowszym GIGA Sporcie!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Nowa Barcelona Lewandowskiego! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Do wygrania koszulka Lewandowskiego prosto z Barcelony oraz profesjonalny obóz piłkarski! Sierpniowy GIGA Sport! Musisz go mieć!!!