Legendarny bramkarz Bayernu komentuje transfer Roberta Lewandowskiego

-

- Reklama -

Robert Lewandowski chce tego lata odejść z Bayernu Monachium. Jego usługami zainteresowana jest FC Barcelona, która złożyła już nawet pierwszą oficjalną ofertę za polskiego napastnika.

Tymczasem kapitan Bayernu, bramkarz Manuel Neuer, który podpisał niedawno nową umową do 2024 roku z Bayernem Monachium skomentował sytuację Polaka:

– Myślę, że Robert Lewandowski ma jasną koncepcję, tak samo jest w przypadku klubu. Nadal ma roczny kontrakt, co oznacza, że jest związany z Bayernem – powiedział Neuer w wywiadzie z dziennikiem „Bild”. – Jeśli rzeczywiście chce opuścić klub, obie strony muszą przystąpić do rozmów. Klub musi rozważyć, czy jest sens sprzedawania go, czy lepiej go zatrzymać. Jeśli go sprzedadzą, pytanie brzmi, kogo sprowadzą na jego miejsce. Klub zawsze tworzył dobry skład, więc jestem absolutnie pewien, że podejmiemy właściwe decyzje dla Bayernu – zakończył jeden z najlepszych bramkarzy świata.

- Reklama -

Zgarnij koszulkę Lewego. Szczegóły w GIGA Sporcie!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Czy Polacy dadzą radę? Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...